Фільтр котрий призначений для швидкого підбору автозапчастин із наявної власної бази даних по марці, моделі, модифікації авто. Модуль простий у налаштунках, візуально зрозумілий інтерфейс, демо роботи на фото та коротенькому відеоогляді, переглянувши яке можна клікнувши на головне фото - кнопка Демо.

Модуль можна додати до вже працюючого сайту. В адмінпанелі існуючим товарам присвоїти відповідні атрибути для швидкого пошуку по марці авто. На сайті буде здійснюватись підбір товарів, котрим вами було присвоєно відповідні атрибути за допомогою зручної форми пошуку. Дану форму можна додавати в будь-якому місці сайту за допомогою схем, включно із головною сторінкою.

Установка стандартно, використовується модифікатор, який для зручності внесення правок відразу поміщено в папку system.

В комплекті до модуля йде три таблиці із брендами, моделями, модифікаціями. Таблиця модифікацій містить 146000 значень. Після установки модуля  всі таблиці із архіву необхідно вручну  додати в базу даних сайту.  Модуль українською та англійською мовами.

Наявну встановлену бд легко відредагувати\доповнити іншими моделями, брендами, модифікаціями із адмінпанелі.

Роботоздатність перевірено на дефолтному шаблоні Опенкарт 3.0.3.9 та Осторе 3.0.3.7 із php 7.4.

Іонкуб не використовується, прив"язки до домена не існує.

Технічна підтримка не надається, модулі на сайті продаються виключно в ознайомлювальних цілях. Раз Ви купуєте модуль, значить ми рахуємо що мінімальні навики програмінгу існують і всі подальші адаптації, доопрацювання в змозі виконати власноруч.

499 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
145
Створено
08.05.2024
Поновлено
26.05.2024
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Фільтри
Супутні товари