На сайті продаються цифрові товари для інтернет-магазинів, розроблених на платформі Опенкарт будь-якої версії. Обов"язковим атрибутом являється наявність української локалізації. 

Придбання товарів можливо виключно після реєстрації на сайті - це обов"язкова умова. Крім модулів, шаблонів, модифікаторів, які реалізовуються шляхом завантажень архівів на сайті можуть надаватись платні послуги, виконання яких потребує попередньої оплати. В такому випадку послуги надаються лише тим, хто вказав реальну поштову адресу. Всіх "хитрих" зареєстрованих відвідувачів із "лівими" електронними поштами адмін видаляє, замовлення анульовується.

Завантажити придбати файли на сайті можна у власному кабінеті сайту виключно після перевірки оплати модератором. Відповідне повідомлення про можливість завантаження відправляється замовнику на електронну пошту, тому вказуйте реальні адреси. На пошту придбаний файл не надсилається! 

Технічна підтримка не надається, модулі на сайті продаються виключно в ознайомлювальних цілях. Раз Ви купуєте модуль, значить ми рахуємо що мінімальні навики програмінгу існують і всі подальші адаптації, доопрацювання в змозі виконати власноруч.

Перед виставленням на продаж всі модулі тестуються, відповідні зображення на сайті розміщено із реальних скрінів, тому притензії типу у мене не працює, я купив - доробіть бо в мене не працює не приймаються. Всі файли на сайті не закодовані ioncube, тому після покупки можете правити код під власні потреби як завгодно.

Допомога, консалтинг по установці, налаштунках можлива лише у виключних випадках - ПЛАТНО.