На сайті продаються цифрові товари для інтернет-магазинів, розроблених на платформі Опенкарт будь-якої версії. Обов"язковим атрибутом являється наявність української локалізації. 

Придбання товарів можливо виключно після реєстрації на сайті - це обов"язкова умова. Крім модулів, шаблонів, модифікаторів, які реалізовуються шляхом завантажень архівів на сайті можуть надаватись платні послуги, виконання яких потребує попередньої оплати. В такому випадку послуги надаються лише тим, хто вказав реальну поштову адресу. Всіх "хитрих" зареєстрованих відвідувачів із "лівими" електронними поштами адмін видаляє, замовлення анульовується.

Всі замовлення, здійснені на сайті опрацьовуються скриптом без участі людського фактору в автоматичному режимі цілодобово та безпомилково. Придбати файли на сайті можна виключно після онлайн оплати через систему електронних платежів України. Відразу після онлайн оплати у Вашому особистому кабінеті користувача стане доступним файл для скачування.

ПІСЛЯ ОПЛАТИ ТА ЗАВАНТАЖЕННЯ ПОКУПЦЕМ ФАЙЛУ ЗАМОВЛЕННЯ ВВАЖАЄТЬСЯ ВИКОНАНИМ І  ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА ПРИДБАНИЙ ТОВАР НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ. ВСІ ТОВАРИ ПРОДАЮТЬСЯ ВИКЛЮЧНО В ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНИХ ЦІЛЯХ.

Сайт виступає як платформа для продажу цифрових товарів. Задати запитання по придбаному модулю можна зареєстрованому покупцю в особистому кабінеті чи на сторінці придбаного товару. В даному випадку відповідь надійде на електронну пошту покупця та(або) в особисті повідомлення власного кабінету сайту. Вся переписка здійснюється в ракурсі покупець-продавець, адмін сайту можливості корегування, втручання не має.

Гарантії відповіді покупцю від продавця адміністрація сайту не несе, контроль за такою перепискою не здійснюється.