Видалення зображень разом із товарами Opencart3

Модуль для видалення зображень разом із товарами  для Opencart3 є дуже зручним доповнення при роботі адміністратора сайту. Всім відомо, що в Опенкарті при видаленні вже проданих товарів, зображення котрі належали певному товару залишається на сервері і з часом їх там накопичується величезна кількість, що в свою чергу приторможує роботу самого серверу. В принципі коли цим питанням вчасно займатись - таких проблем не виникатиме, однак як завжди при видаленні товарів існує така думка - видалю колись пізніше цей непотріб.  Так зване "колись пізніше" настає після повної нероботоспособносі сайту, і потім дуже важко познаходити ці старі зображення, котрі вже не потрібні.

Для такого варіанту і було написано даний модифікатор - це значно спростить роботу для адміна сайту, і ці всі потрібні процеси відбуватимуться приховано та із користю.

Для установки після скачування розпакуйте файл та за допомогою будь-якого файл-менеджера перенесіть файл в папку system вашого сайту і поновіть кеш модифікаторів. 

Написати відгук
Примітка: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!

50 грн.

Відгуків
0
volynweb
Рейтинг
59
Позитивних відгуків
100.00%
volynweb

Атрибути

Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Адмінпанель