Файл в історії замовлення Опенкарт 3

Модуль дозволяє додавати файл в історії замовлень для адміністративної та клієнтської частини сайту. Модуль повністю україномовний.  Використовується модифікатор.

Модуль стане незамінним помічником адміну сайту при швидкому редагуванні історії замовлення. Змінюючи статус замовлення з"явилась можливість додавати в історію файл, наприклад зображення. Після додавання файлу та збереження історії покупцю автоматично відсилається повідомлення про зміну першочергового статусу замовлення разом із посиланням на файл.

Модуль орієнтовано на роботу із файлами jpg, png, pdf, оскільки сам файлик відкривається в новому вікні браузера, де його можна переглянути та завантажити стандартним для браузера методом.

Модуль без прив"язки до домену, абсолютно «чистий» код, використовується модифікатор. 

Установка модуля через адмінпанель стандартно. В разі якщо стандартний установник "матюкається" на відсутність прав зміни модифікатором контроллера Вам необхідно попередньо встановити модифікатор localcopy, який присутній в завантаженнях до даного модуля.

Відразу після установки поновіть кеш модифікаторів – модуль готовий до роботи!

Роботоздатність перевірено  на дефолтному шаблоні OcStore 3.0.3.7 із версією PHP 7.4. Для використання на інших шаблонах потрібні правки коду під шаблон. Із Сімплою не перевірявся.

Будь-які правки чи адаптації можливі, але виключно на платній основі. Безкоштовні поради не надаються.


200 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
238
Створено
05.12.2023
Поновлено
05.12.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Адмінпанель