Конструктор форм Опенкарт 3 українською

Form Creator Opencart 3 - універсальний інструмент для створення та відображення у будь-якій позиції вашого сайту контактних форм для швидкого та зручного зв"язку із клієнтами. Є можливість створення будь-якої кількості форм. Листи отримуються та переглядаються в адміністративній частині сайту та на електронну пошту, вказану в налаштунках модуля. 

Модуль можна задіювати як через кнопку із показом в модальному вікні, так і як звичайну контактну форму. Сторінка, із якої відправлено повідомлення відображається у повідомленні адміну. Контактна форма містить такі поля: text, textarea, select, radio, checkbox, date, котрі за бажанням можна налаштувати у будь-якому порядку та у будь-якій кількості.

Модуль мультимовний, на разі присутні українська та англійська локаль. 

Можна використовувати як форму замовлення зворотнього дзвінка, контактну форму, прийом заявок, швидке замовлення із опціями, анкету та будь-що інше.

Установка стандартним методом - перенесіть розпаковані файли на сайт за допомогою будь-якого файл-менеджера, надайте права для редагування модуля та поновіть кеш модифікаторів. Демка на скрінах.

Роботоздатність перевірено на дефолтному шаблоні.

Модуль на "чистому" коді без будь-яких прив"язок до домена, при покупці є можливість використання на будь-якому сайті необмежену кількість разів.

100 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
574
Створено
12.01.2022
Поновлено
12.01.2022
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Месенджери