Пов"язані - Залежні опції Опенкарт 3

Дозволяє створювати залежні між собою опції із покроковим вибором, тобто при виборі першої опції в залежності від параметрів з"являється друга, яка пов"язується із першою, котра є батьківською і т.д. Тобто, даний варіант зручно використовувати наприклад при виборі шини для авто, де кожен послідуючий параметр залежить від попереднього. Також при виборі опції можна задати зміну основного зображення на значення зображення вибраної опції. Зміна показу вартості, анімація зміни, множення на кількість, приховування опцій із нульовим залишком – можна задати в налаштунках модуля. Самі пов»язані опції налаштовуються при редагуванні товару на вкладці Опції.

Крім цього даний модуль легко можна адаптовувати під будь-які шаблони, для цього в адмінці необхідно у відповідних полях попрописувати селектори ціни, вартості, старої ціни та кількості.

Модуль Пов"язані \ Залежні опції повністю на українській мові.

Установка стандартним методом - перенесіть розпаковані файли в корінь сайту та поновіть кеш модифікаторів. Також не забудьте надати права адміну для редагування модуля в адмінці сайту.

100 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
698
Створено
07.12.2022
Поновлено
14.03.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Опції
Теги
Супутні товари