Модуль для підбору автозапчастин по марці, моделі, двигуну, року випуску авто. Модуль простий у налаштунках, візуально зрозумілий інтерфейс, демо роботи на фото.

Модуль ідеально підходить для інтернет магазину для реалізації запасних частин для транспорту. Базу даних необхідно заповнювати вручну, в комплекті із модулем база даних каталогу авто не додається, для демки при установці додано декілька варіантів. 

Модуль можна додати до вже працюючого сайту. В адмінпанелі існуючим товарам присвоїти відповідні атрибути такі як марка, модель, двигун, рік. На сайті буде здійснюватись підбір товарів, котрим вами було присвоєно відповідні атрибути за допомогою зручної форми пошуку. Дану форму можна додавати в будь-якому місці сайту за допомогою схем, включно із головною сторінкою.

Установка стандартно через адмінпанель стандартним установником. Після завантаження  в аддмінпанелі меню модулів просто установіть модуль.Він автоматично створиться ввімкненим після додавання із назвою Автокаталог. Додатково додавати чи редагувати модуль не потрібно. Також необхідно встановити права для можливості перегляду та редагування для роботоздатності  Модуль виключно  українською мовою.

Роботоздатність перевірено на дефолтному шаблоні Опенкарт та Осторе 3.0.3.7 із php 7.4.

Іонкуб не використовується. 


250 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
290
Створено
24.02.2024
Поновлено
08.03.2024
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Фільтри
Супутні товари