Тема для інтернет-магазину дронів на Опенкарт 3.0.3.9 українською мовою. Шаблон йде в комплекті із CMS Opencart за принципом "швидкий старт".

Даний шаблон максимально підійде сучасним компаніям, котрі складають, ремонтують квадрокоптери, займаються їх ремонтом, продажем комплектуючих, здійснюють навчання управлінню дронами.

Шаблон із сучасним унікальним адаптивним дизайном, візуально привабливий, функціональний. 

Іонкуб не використовується, повністю відкритий код.

Всі першопочаткові налаштунки присутні в установочній версії шаблону. Установка стандартно для Опенкарту. БД повинна бути створена без наявних таблиць. Після успішної установки не забудьте поновити кеш модифікаторів.

Будь-який консалтинг чи доопрацювання, налаштунки сайту "під ключ" ВИКЛЮЧНО на платній основі! Безкоштовні поради чи доробки не надаємо, шаблон продається виключно в ознайомлювальних цілях для подальших власних доробок чи переробок.

Демка відсутня, основні моменти відображено на зображеннях, також можна переглянути короткий відеоогляд, клікнувши кнопкою Демо на головному зображенні.


Файл шаблону можна завантажити в особистому кабінеті після перевірки оплати модератором, до цього моменту посилання для завантаження буде недоступне. Повідомлення про це буде надіслано на пошту, вказану при реєстрації.

999 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
192
Створено
19.04.2024
Поновлено
28.05.2024
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон
Супутні товари