Тема для інтернет-магазину автозапчастин на Опенкарт 3.0.3.9 українською мовою. Шаблон йде в комплекті із CMS Opencart за принципом "швидкий старт".

Серед нестандартних для шаблонів Опенкарту рішень:

- додано можливість підбору товарів за допомогою модуля автокаталогу із використанням власної бази даних, текдок не використовується;

- додано підбір товарів із візуального каталогу (модуль lookbook). З його допомогою відвідувач візуально може підібрати автозапчастину із візуального каталогу, так-звана вибухова схема.

- при додаванні відео в описову частину товару вкладка відео в описовій частині створбється автоматично;

Коротко опишемо налаштунки модуля автокаталогу.

Модуль використовує власну бд, котру необхідно заповнити вручну, зокрема марки, моделі, об"єм двигуна та рік випуску авто. Після цього із меню Автокаталогу - Товари для автокаталогу присвоюєте наявним товарам вказані вище значення марки, моделі, двигуна та року. Ці дані необхідні для моментального підбору наявних товарів відповідно до марки авто користувачам інтернет-магазину. Візуально зрозумілі налаштунки, все просто і лаконічно. Хто вміє той може трішки "погратись" із бд марок авто, інтегрувавши дані за допомогою sql -запитів в наявну на сайті  бд. Такі Бд легко знайти в неті, в нашому архіві вони відсутні.

Крім цього в адмінпанелі сайту присутня можливість візуального додавання схем сторінок, із можливістю подальшого  редагування доданих модулів в попапі без переходу до модулів, що є надзвичайно зручним моментом для адміна сайту.

Іонкуб не використовується, повністю відкритий код, присутні модифікатори.

Всі першопочаткові налаштунки присутні в установочній версії шаблону. Установка стандартно для Опенкарту. БД повинна бути створена без наявних таблиць. Після успішної установки не забудьте поновити кеш модифікаторів.

Будь-який консалтинг чи доопрацювання, налаштунки сайту "під ключ" ВИКЛЮЧНО на платній основі! Безкоштовні поради чи доробки не надаємо, шаблон продається виключно в ознайомлювальних цілях для подальших власних доробок чи переробок.

Демка відсутня, основні моменти відображено на зображеннях, також можна переглянути короткий відеоогляд, клікнувши кнопкою Демо на головному зображенні.


P.S.Посилання для завантаження даного шаблону буде надіслано на електронну пошту, вказану при реєстрації після перевірки оплати. 

999 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
200
Створено
12.04.2024
Поновлено
28.05.2024
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон
Супутні товари