Менеджер замовлень Опенкарт 3

Покращений менеджер замовлень Order Manager Opencart 3 українською мовою. За допомогою даного модуля з'явиться можливість переглядати список замовлень з подробицями по кожному з них на головній сторінці адмінпанелі, з панеллю фільтрації замовлень за всілякими параметрами, а також з можливістю зручно редагувати замовлення. Модуль дозволяє змінювати статус замовлення на кілька кліків прямо зі списку замовлень. Також можна масово управляти замовленнями: міняти статуси для групи товарів, видаляти кілька товарів одночасно. Також є можливість друкувати рахунок та список доставки як і в стандартних замовленнях.

За допомогою модуля для керування замовленнями Order Manager Opencart ви зможете швидко ідентифікувати певні замовлення, у вас буде можливість задати кольори для статусів замовлень, кольори для способів доставки та оплати. Також ви можете керувати відображенням колонок у таблиці замовлень – вмикати або вимикати їх.

Модуль повністю на українській мові, без прив"язки до домену, повністю "чистий" код. Установка стандарним методом - розпакуйте та закиньте будь-яким файл – менеджером в корінь сайту придбані файли та поновіть кеш модифікаторів.

100 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
123
Створено
27.11.2022
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Адмінпанель