Uacart3 - максимум можливостей за мінімум вкладень

Повністю перекладений на українську мову Опенкарт 3.0.2, включаючи інсталяційний пакет. Максимум можливостей за мінімум вкладень – найдешевший інтернет-магазин для України.

Доопрацювання:

1.       Додано кнопку «в магазин» в головному меню адмінпанелі, що надає можливість без «лишніх» кліків адміну сайту перейти у вітрину магазину.

2.       Інтегровано області та міста України, що є дуже зручно при оформленні замовлення без додаткових модулів.

3.       Видалено методи оплати, котрі заборонені або не використовуються в Україні. Додано робочі методи оплати liqpay i wayforpay.

4.       Змінено дизайн, додано красивий ефект - зокрема картка товару при наведенні  повертається на 180 градусів і виводиться описова частина товару. Крім красивого зовнішнього ефекту це надає можливість покупцю швидше ознайомитись  із товаром, не відкриваючи саму картку товару.

5.       У верхнє меню додано кнопку порівняння

6.       Додано телефони та додаткову інфу після лого в шапці

7.       Додано форму зворотнього зв”язку

8.       Додано кнопку  скроллу вверх.

9.       При авторизації покупця відображається нік (ім»я) зареєстрованого покупця, що дуже зручно користувачу і чомусь цей момент було опущено в даній версії опенкарту

10.   Додано можливість спрощеного замовлення товару із потужними на лаштунками під будь-які потреби самого вибагливого користувача.

11.   Додано так-званий «живий пошук», що значно спрощує навігацію та пошук необхідного товару користувачу на сайті

12.   Додано можливість автогенерації seo-url, котрі  генеруються автоматично під час введення назви товару. Це теж надзвичайно важлива фішка, абсолютно нічого для ЧПУ самому видумувати не треба, скрипт зробить все сам.

13.   Додано невеличку забавну штуку, котра стимулює покупця зробити покупку на більшу суму для безкоштовної доставки товару. За допомогою даного модуля встановлюється межа ціни для безкоштовної доставки та здійснюється відображення суми до безкоштовної доставки у виринаю чому вікні кошика.

Дану збірку розроблено спеціально для України із максимальним врахуванням зручності користуванням відразу після встановлення. Всі зміни проводились на дефолтному шаблоні, що в подальшому при встановленні будь-яких інших модулів  не створюватиме незручностей адміну сайту.

 

300 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
232
Створено
05.05.2021
Поновлено
26.03.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон