Розроблено спеціально для інтернет-торгівлі церковними товарами. Працює на Опенкарт 3.0.3.7. 
Шаблон повністю на українській мові, включно із адмінкою та встановленням.  В установочному пакеті міститься повна версія опенкарту із самим шаблоном та демо - даними, так званий швидкий старт, тобто після установки можна відразу заповнювати інтернет-магазин власними товарами наглядно використовуючи демо-дані.
Сайт із продуманим під потреби функціоналом, розширеними можливостями підбору товарів в залежності від параметрів. Даний фільтр підбору по параметрах працює на головній сторінці сайту, що є ноу-хау в порівнянні із стандартною версією, де підбір можливий лише в категоріях.
Інтегровано модуль доставки Нова пошта, модуль оплати лайкпей, модуль quick chetkout
На сайті є можливість "поторгуватись" із менеджером за допомогою модуля "Знайшли дешевше". Це дасть вам змогу не "випустити" потенційного клієнта, а запропонувавши йому нижчу ціну як в конкурентів купити саме ваш товар. 
Також доступна функція поділитись товаром, швидке замовлення, недавно переглянуті товари, скрол до верху, друк із картки та ін.
Шаблон також має прекрасний адаптивний дизайн, що на даний час є основним фактором, оскільки більшість покупців користуються в основному мобільними гаджетами.
Наглядно найкраще все оглянути на демо-сайті.

Установка стандартним методом – завантажте в будь яким файл-менеджером на хост розпаковану версію, запустіть процес стандартної  установки. В базі даних для установки не повинно бути жодних таблиць,  в іншому випадку скрипт при установці видаватиме помилки. Не забудьте поновити кеш модифікаторів після завершення установки.

Шаблон із повністю «відкритим кодом», прив"язок до домену не існує, іонкуб не використовується, тобто можна використовувати безліч разів на будь-якому домені та правити код під власні потреби.

ДЕМО

Для установки необхідно PHP 7.3+

При покупці даного шаблону даємо можливість вибрати будь-які 3 модулі на нашому сайті безкоштовно!!!!

999 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
374
Створено
01.06.2023
Поновлено
25.06.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон
Супутні товари