Доставка Укрпоштою - модуль для Опенкарт 3

Модуль доставки Укрпоштою для Опенкарт 3 українською мовою. Модуль працює на власній базі даних, без підключення до API Укрпошти. Відповідно ніякого підписання договору із перевізником не треба.

Модуль створює у власній БД поштові відділення Укрпошти, котрі при оформленні замовлення можна вибрати із випадаючого списку. Поштові відділення взято із офіційного сайту Укрпошти, актуальні станом на листопад 2023 року. Є можливість "ручного" редагування відділень в адмінпанелі сайту. 

Сам модуль знаходиться в модулях доставки, відділення Укрпошти поміщено в директорію локалізацій.

Сам модуль без шифрування, прив"язки до домена не існує, придбавши зможете повністю безпроблемно використовувати на будь-якому власному  сайті, абсолютно "чистий" код, використовується модифікатор. 

Установка модуля через адмінпанель стандартно. В разі якщо стандартний установник "матюкається" на відсутність прав зміни модифікатором контроллера Вам необхідно попередньо встановити модифікатор localcopy ( присутній в архіві), і лише після цього повторно провести установку даного модуля. Разом із цим необхідно надати права на перегляд та управління даним модулем адміністратору вручну, якщо після установки модуля доставки  відділення Укрпошти не відображаються в локалізаціях адмінпанелі.

Роботоздатність перевірено  на дефолтному шаблоні OcStore 3.0.3.7 із версією PHP 7.4. Для використання на інших шаблонах потрібні правки коду під шаблон. Із Сімплою не перевірявся.

Будь-які правки чи адаптації можливі, але виключно на платній основі. Безкоштовні поради не надаємо.

Прив"язки до домену не існує, файли не закодовані кубиком. 


200 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
47
Створено
16.11.2023
Поновлено
18.11.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Доставка