Автозаповнення міста, села Опенкарт 3 українська мова

Автоматичне заповнення міста чи села при оформленні замовлення. Після вибору області при введенні перших букв назви населеного пункту (міста чи села) появляється список, із якого вибирається необхідний населений пункт. Модуль використовує базу населених пунктів України, взяту із сайту Укрпошти. В базі присутні всі населені пункти, станом на листопад 2023 року. Населені пункти імпортуються у власну базу даних Опенкарту, APi не використовується.

Використовується модифікатор.

Установка модуля через адмінпанель стандартно. В разі якщо стандартний установник "матюкається" на відсутність прав зміни модифікатором контроллера Вам необхідно попередньо встановити модифікатор localcopy ( присутній в архіві), і лише після цього повторно провести установку даного модуля. 

Після успішної установки та поновлення кешу модифікаторів в адмвінпанелі з"являється меню  Міста в Локалізаціях. Міста після установки можна вносити з адмінки.

Увага, актульно!!!!

База даних міст повинна автоматично встановитись при установці модуля.Однак, в разі їх відсутності та видачі помилки при відкритті Міст в адмінпанелі треба вручну внести всі міста в базу даних. Це дуже просто, для цього через PHP MyAdmin за допомогою вбудованої функції імпорту імпортуйте файлик install.sql, котрий знаходиться в архіві інсталяхи. Відповідно у Вас після цього будуть встановлені всі області України та всі населені пункти.

За бажанням можна використовувати даний модуль як метод доставки Укрпоштою, так як база населених пунктів їхня.

Роботоздатність перевірено  на дефолтному шаблоні OcStore 3.0.3.7 із версією PHP 7.4. Для використання на інших шаблонах потрібні незначні правки коду.

Прив"язки до домену не існує, файли не закодовані кубиком. 


150 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
34
Створено
13.11.2023
Поновлено
16.11.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Замовлення