Швидкий старт інтернет магазину продажу та доставки піцци та інших продуктів харчування у вашому місті. Адаптивний дизайн. Продуманий функціонал. Працює на Opencart 3.0.3.7, PHP 7.4, повністю україномовний інтерфейс, включаючи адмінпанель.

Замовлення максимально формується на сторінці товару із врахуванням кількості інгредієнтів та супутних товарів до основного продукту. Це являється надзвичайно важливим фактором для адміна сайту, замовлення чітке і зрозуміле, відповідно швидше йде в обробку та виготовлення ну і як результат замовник швидше отримує бажану продукцію. Відповідно всі лишаються задоволені.

На сайті передбачено потужний модуль для підписників новин, зареєстрованих покупців, незареєстроваих клієнтів. Немає необхідності надсилати листи, заходячи допустим в Gmail, все це робиться із панелі управління сайту.

В демо варіанті нашого шаблону передбачено основні моменти. Відповідно вам необхідно лише замінити існуючі дані на власні, або додати нові на основі, взявши за зразок існуючі. Для такого виду робіт особливих знань в галузі адміністрування сайту не потрібно, все візуально видно і зрозуміло.

Основну інформацію про шаблон відображено на фото та в коротенькому gif -огляді (кнопка ДЕМО).

При установці ви отримаєте повністю готовий та налаштований сайт із демоданими. Установка стандартно для опенкарту, в установочний пакет відразу внесено всі демо-дані та налаштунки.

Можливі доопрацювання та установка сайту нами, також допоможемо із підбором домена та хосту, або повністю зробимо сайт 'під ключ' із доменом, хостом під вашу продукцію.

Будь-який варіант співпраці обговорюється, пишіть нам через контактну форму чи в телеграм.

500 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
55
Створено
20.11.2023
Поновлено
24.11.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон
Супутні товари