Модифікатор додає можливість виводу зображень чи іконок в характеристиках товарів. Зображення додаються в адмінпанелі, меню характеристики.

Надалі процес приєднання характеристик із зображеннями автоматизовано. При додаванні чи редагуванні товару із випадаючого меню вибираєте групу характеристик. Відповідно всі характеристки із вибраної групи будуть автоматично додані товару без необхідності ручного введення окремої характеристики. Ви економите час, виключена можливість додавання характеристик із однією назвою, але із різними групами, що відбувається постійно на стандартній версії .

Додавання опису  не видалено, за бажанням власника можна описувати атрибути стандартно опис відображається перед зображенням. В разі відсутності необхідності виводу опису атрибутів в адмінці просто його не додавайте, в шаблоні картки товару закоментуйте чи видаліть дане поле в модифікаторі. Розмір зображення встановлено 50Х50 пікселів, прописати інший розмір можна там же в модифікаторі, в стилі пропишіть інші розміри.

Все по максимуму відображено на зображеннях і короткому огляду, відображеному гіфкою.

Роботоздатність перевірено на Opencart 3.0.3.7 із версією php 7.4. Деталі на фото.

УВАГА!!! Для роботоздатності модуля перед установкою необхідно в таблицю oc_attribute_description додати поле image , виконайте простий sql-запит (якщо таблиця має інший префікс не ос, змініть його в запиті:

 ALTER TABLE `oc_attribute_description` ADD `image` VARCHAR( 255 ) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NULL AFTER `language_id`

Подальша установка стандартно через встановлювач розширень опенкарт. Не забудьте поновити кеш модифікаторів після установки.

200 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
224
Створено
17.02.2024
Поновлено
26.02.2024
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Атрибути
Теги