Перевірка доставки товару по ТТН із адмінки Опенкарт 3

Перевірка статусу доставки товару перевізниками Укрпошта або Нова Пошта для  Опенкарт 3 в історії замовлень адміністративної панелі . Видалення історії замовлень.

Всім відомо, що є один незручний момент після відправки замовлення. В Опенкарті немає куди внести номер ТТН, стандартні методи відсутні. Даний модифікатор вирішує цю проблемку, і дозволяє це зробити в історії замовлень.

Для коректної роботи модуля повинне бути єдине вірне значення ТТН в історії замовлень. Модуль автоматично перевірить та визначить перевізника ( Укрпошта чи Нова Пошта) і відправить на сторінку перевізника для перевірки статусу замовлення. Це є дуже зручним моментом, оскільки покупець часом забуває отримати замовлення на пошті, а менеджер переглядаючи історію замовлень матиме можливість здійснити перевірку, працюючи в адмінпанелі сайту. Також номер ТТН ви зможете автоматично відправити покупцю на пошту, яку він вказав при замовленні товару.

Файли не замінюються, використовується модифікатор. Роботоздатність перевірено на Опенкарт 3.0.3.7. Лише українська локаль.

Установка стандартно для модифікаторів – розпакуйте придбаний файлик, помістіть в папку system сайту та поновіть кеш модифікаторів. 

100 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
44
Створено
31.10.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Доставка