Металопластикові вікна - шаблон інтернет магазину з калькулятором підбору. Сайт розроблено без "лишніх" елементів, мінімалістичний стиль із потужним функціоналом. Адаптивний дизайн.Швидкий старт. Працює на Opencart 3.0.3.7, PHP 7.4, повністю україномовний інтерфейс, включаючи адмінпанель.

На сайт додано калькулятор розрахунку вікон. Калькулятор написано на vue.js і його можна використовувати як лендінг, так і в сукупності із Опенкартом. Калькулятом має адмінпанель, вхід в яку calc\adminka\, пароль admin. Вся цінова політика налаштовується в адмінпанелі калькулятора.

В демо варіанті нашого шаблону передбачено основні моменти. Відповідно вам необхідно лише замінити існуючі дані на власні, або додати нові на основі, взявши за зразок існуючі. Для такого виду робіт особливих знань в галузі адміністрування сайту не потрібно, все візуально видно і зрозуміло.

Основну інформацію про шаблон відображено на фото та в коротенькому gif -огляді (кнопка ДЕМО).

При установці ви отримаєте повністю готовий та налаштований сайт із демоданими. Установка стандартно для опенкарту, в установочний пакет відразу внесено всі демо-дані та налаштунки. Після установки не забудьте поновити кеш модифікаторів.

Можливі доопрацювання та установка сайту нами, також допоможемо із підбором домена та хосту, або повністю зробимо сайт 'під ключ' із доменом, хостом під вашу продукцію.

Будь-який варіант співпраці обговорюється, пишіть нам через контактну форму чи в телеграм.


999 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
433
Створено
25.06.2023
Поновлено
24.11.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Шаблон
Супутні товари