Популярні запитання

Безкоштовна технічна підтримка не надається, модулі на сайті продаються виключно в ознайомлювальних цілях. На  запитання безкоштовні відповіді та поради не надаємо - раз Ви купуєте модуль, значить ми рахуємо що мінімальні навики існують. Хто не хоче оплачувати наші послуги - юзає сам в неті.

Запитання, відповіді на які є в описовій частині чи на фото йдуть в ігнор. Якщо є бажання "потріщати язиком ні про що" - вперед на форуми за рейтингами.

Допомога, консалтинг по установці, налаштунках виключно на платній основі - 10 євро за годину роботи.

Всі модулі які є на сайті проходять перевірку роботоздатності на дефолті. Ніякі доробки, налаштунки, адаптації під інші теми чи модулі нами не виконуються. Консультацій теж не надаємо. Ціни на все смішні. На даний  період  не маємо часу надавати будь-які консалтинги.

Швидкий старт це так - звана безпроблемна установка придбаного шаблону в комплекті із самим Опенкартом із попередніми налаштунками, які показано на демо-сайті та демо-даними. Це дуже зручно і швидко. Наша збірка починає працювати відразу після установки. 

Основною помилкою є те, що у вас папка, де розміщено мовні файли має назву відмінну від стандартної uk-ua. Скопіюйте наші україномовні файли у власну папку із українською мовою.


Такий варіант можливий, єдиною умовою є те що всі файли мають бути на українській мові. Напишіть нам - ми надамо вам можливість стати продавцем.

Модуль встановлюється стандартним методом - перенесенням всіх файлів на сайт за допомогою файл-менеджера. Модифікатори модуля (якщо присутні) відразу поміщено у папку system, тому встановлювати їх через стандартний завантажувач опенкарт не потрібно. Після успішного додавання файлів на сайт обов"язково поновіть модифікатори та надайте права для доступу та редагування нового модуля.

Для початку необхідно завантажити самі україномовні файли для Opencart3, котрі перенести в корінь вашого сайту через ФТП менеджер в папки catalog і admin. 

Після цього в налаштуваннях System/Languages додаєте українську мову : 

Назва  -  Українська

Код  - uk-ua

Кодування - ua_UA.UTF-8,ua_UA,ua_UA,ua

Статус - Включено

Порядок сортування 1

Тиснете кнопку ЗБЕРЕГТИ і українська мова додана!

Покупку на сайті може здійснити лише зареєстрований користувач. Для покупки першочергово необхідно зареєструватись на сайті, після чого здійснити онлайн оплату через систему електронних платежів України. В разі успішної оплати на сайті необхідно повторно авторизуватись, у власному кабінеті придбаний файл стане доступним для завантаження .