Популярні запитання

Технічна підтримка не надається, модулі на сайті продаються виключно в ознайомлювальних цілях. Раз Ви купуєте модуль, значить ми рахуємо що мінімальні навики програмінгу існують і всі подальші адаптації, доопрацювання в змозі виконати власноруч.

Перед виставленням на продаж всі модулі тестуються, відповідні зображення на сайті розміщено із реальних скрінів, тому притензії типу у мене не працює, я купив - доробіть бо в мене не працює не приймаються. Всі файли на сайті не закодовані ioncube, тому після покупки можете правити код під власні потреби як завгодно.

Допомога, консалтинг по установці, налаштунках можлива у виключних випадках - ПЛАТНО.

Швидкий старт це так - звана безпроблемна установка придбаного шаблону в комплекті із самим Опенкартом із попередніми налаштунками, які показано на демо-сайті та демо-даними. Це дуже зручно і швидко. Наша збірка починає працювати відразу після установки. 

Всі модулі які є на сайті проходять перевірку роботоздатності на дефолті.Доробки, налаштунки, адаптації під інші теми чи модулі можливі на платній основі.

Основною помилкою є те, що у вас папка, де розміщено мовні файли має назву відмінну від стандартної uk-ua. Скопіюйте наші україномовні файли у власну папку із українською мовою.


Покупку на сайті може здійснити лише зареєстрований користувач. Для покупки першочергово необхідно зареєструватись на сайті, після чого здійснити оплату шляхом переказу коштів. Після перевірки надходження коштів модератором надається доступ  для завантаження придбаного файлика із меню особистого кабінету. Про можливість завантаження файлу покупцю надходить сповіщення на електронну пошту, вказану при реєстрації.