Найпопулярніші запитання
Україномовні модулі та шаблони, використовують модифікатори, налаштовані на наш мовний пакет, котрий можна завантажити безкоштовно на нашому сайті - завантажити для Opencart3

Наш мовний пакет розміщено в папці language/uk-ua файлів модуля чи шаблону.

Якщо самотужки не вдасться налаштувати відображення української мови на сайті - напишіть нам, швидко і недорого вирішимо Ваші проблеми.

Для початку необхідно завантажити самі україномовні файли для Opencart3, котрі перенести в корінь вашого сайту через ФТП менеджер в папки catalog і admin. 

Після цього в налаштуваннях System/Languages додаєте українську мову : 

Назва  -  Українська

Код  - uk-ua

Кодування - ua_UA.UTF-8,ua_UA,ua_UA,ua

Статус - Включено

Порядок сортування 1

Тиснете кнопку ЗБЕРЕГТИ і українська мова додана!

Покупку на сайті може здійснити лише зареєстрований користувач. Для покупки першочергово необхідно зареєструватись на сайті, після чого здійснити онлайн оплату через систему електронних платежів України. В разі успішної оплати на сайті необхідно повторно авторизуватись, у власному кабінеті придбаний файл стане доступним для завантаження .

Модуль встановлюється стандартним методом - перенесенням всіх файлів на сайт за допомогою файл-менеджера. Модифікатори модуля (якщо присутні) відразу поміщено у папку system, тому встановлювати їх через стандартний завантажувач опенкарт не потрібно. Після успішного додавання файлів на сайт обов"язково поновіть модифікатори та надайте права для доступу та редагування нового модуля.

Такий варіант можливий, єдиною умовою є те що всі файли мають бути на українській мові. Напишіть нам - ми надамо вам можливість стати продавцем.