Як замовити у Вас розробку сайту?

Для початку напишіть нам через Контактну форму сайту. Просто вкажіть, що Вас цікавить розробка інтернет-магазину та залиште вайбер чи телефон. Ми найближчим часом зконтактуємо для узгодження всіх деталей.

Дизайн сайту може бути будь-яким, як із використанням стандартних тем так і із індивідуальним дизайном. Ви можете скинути посилання на сайт, дизайн та функціонал якого Вам сподобався, ми в свою чергу максимально наблизимо дизайн вашого сайту до вказаного (плагіату не буде) та додамо відповідний функціонал

За бажання замовника можемо зареєструвати доменне ім"я котре ви вкажете (допоможено із підбором) у будь-якій доменній зоні. Також в разі відсутності допоможено із підбором хостингу по оптимальних співвідношення - ціна-якість.

Ваш сайт встановлюється та розробляється на наших серверах після узгодження всіх моментів у відповідності до вашого технічного завдання. Вам надається посилання на сайт, тобто Ви в будь-який момент можете спостерігати онлайн на роботу щодо Вашого замовлення.

Ніякі завдатки, передоплати не потрібні. Оплата лише після завершення всіх робіт по кінцевому результату. Працюємо на довірливих відносинах. За всю нашу практику ( більше 5 років) ще жоден замовник не відмовився від оплати.

Так, звичайно. Напишіть нам у Приватні повідомлення, вкажіть посилання на сайт та опишіть основні моменти щодо доробки. Ми проаналізуємо все та запропонуємо найкращий та найоптимальніший варіант.

Популярні запитання
Україномовні модулі та шаблони, використовують модифікатори, налаштовані на наш мовний пакет, котрий можна завантажити безкоштовно на нашому сайті - завантажити для Opencart3

Наш мовний пакет розміщено в папці language/uk-ua файлів модуля чи шаблону.

Якщо самотужки не вдасться налаштувати відображення української мови на сайті - напишіть нам, швидко і недорого вирішимо Ваші проблеми.

Для початку необхідно завантажити самі україномовні файли для Opencart3, котрі перенести в корінь вашого сайту через ФТП менеджер в папки catalog і admin. 

Після цього в налаштуваннях System/Languages додаєте українську мову : 

Назва  -  Українська

Код  - uk-ua

Кодування - ua_UA.UTF-8,ua_UA,ua_UA,ua

Статус - Включено

Порядок сортування 1

Тиснете кнопку ЗБЕРЕГТИ і українська мова додана!

Покупку на сайті може здійснити лише зареєстрований користувач. Для покупки першочергово необхідно зареєструватись на сайті, після чого здійснити онлайн оплату через систему електронних платежів України. В разі успішної оплати на сайті необхідно повторно авторизуватись, у власному кабінеті придбаний файл стане доступним для завантаження .

Модуль встановлюється стандартним методом - перенесенням всіх файлів на сайт за допомогою файл-менеджера. Модифікатори модуля (якщо присутні) відразу поміщено у папку system, тому встановлювати їх через стандартний завантажувач опенкарт не потрібно. Після успішного додавання файлів на сайт обов"язково поновіть модифікатори та надайте права для доступу та редагування нового модуля.

Такий варіант можливий, єдиною умовою є те що всі файли мають бути на українській мові. Напишіть нам - ми надамо вам можливість стати продавцем.