Samlab Opencart - корисні поради.

Всім хто стикався із даним фреймворком знає, що стандартний функціонал Опенкарту далекий від ідеалу. Тут публікуватимемо корисні поради щодо самостійних змін дизайну та функціоналу Opencart українською мовою.

Знижка в залежності від кількості

25.05.2021 Переглядів: 32

Більше...

Як це не дивно, однак не всі адміни сайтів на Опенкарт знають його повні можливості. На даний час надходить куча прохань щодо доробок сайту, хоча такі доробки можна виконати і самому. Зокрема, цікавить всіх на сьогоднішній день відображення вартості товару, в залежності від кількості, тобто знижки при оптовій покупці.Таке з першого вигляду складне завдання вирішується вкрай просто, для цього нео..

Вивід імені  користувача Opencart3

26.04.2021 Переглядів: 52

Більше...

Є такий незручний момент в Opencart - після рестрації на сайті невідомо, чи ти вже зареєструвався, чи ні без додаткових рухів. Це дуже незручно користувачам. Інша справа бачити десь в шапці свій логін чи ім"я, котре вказано при реєстрації. Цю невеличку але значущу проблемку може вирішити дуже просто навіть "чайник". Пропоную робочий метод вирішення для Opencart3, для цього відкриваємо бу..

Опції в списку товарів Opencart3

15.04.2021 Переглядів: 57

Більше...

В стандартній версії Opencart 3 в категоріях (списку товарів) у самій картці товарів відсутня можливість показу додаткових опцій товару без заходу в саму картку товару. При внесенні деяких змін інформативність сайту без додаткових кліків відразу зросте, користувачі матимуть можливість набагато швидше ознайомлюватись із доступною інформацією про товар відразу із категорії.Такі правки в файлах можн..

Кнопка

13.04.2021 Переглядів: 52

Більше...

Всім адміністраторам інтернет-магазинів на Opencart відомо, що після редагування певного контенту в адмінці для переходу на сайт спочатку необхідно клікнути відповідну іконку у верхньому меню справа, і із випадаючого меню вибрати лінк для переходу на сайт. Як на мене - тут присутній один "лишній" клік (для відкриття виринаючого меню), простіше дане посилання розмістити відразу в меню. Ц..

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)