Samlab Opencart - корисні поради.

Всім хто стикався із даним фреймворком знає, що стандартний функціонал Опенкарту далекий від ідеалу. Тут публікуватимемо корисні поради щодо самостійних змін дизайну та функціоналу Opencart українською мовою.

Пошта в адмінці Опенкарт 3

24.02.2023 Переглядів: 41

Більше..

Всі хто здійснює відправку клієнтам пошти з адмінки стикався із невеликою неважкою проблемкою - важко пригадати де той лінк на її створення та відправку. Для зручності пропоную розмістити лінк для переходу у верхньому меню. Для цього в файлі header.twig після рядка:<ul class="nav navbar-nav navbar-right"> додаємо:<li><a href="{{ contact }}" ><i class="fa fa-envelope fa-lg">..

Як видалити обов

05.12.2022 Переглядів: 60

Більше..

Нещодавно з проханням звернувся клієнт із такою простенькою на перший погляд проблемою, - прибрати обов»язкові поля в редагуванні замовлення адмінпанелі. Дане питання вирішується надзвичайно просто, для початку прибираємо з шаблону так звані «зірочки», котрі вказують на обов»язковість заповнення поля. У файлі admin/view/template/sale/order_form.twig шукаємо <div class="form-group required"..

Помилка з апострофом мовного файлу Опенкарт

20.02.2022 Переглядів: 132

Більше..

При перекладі мовних файлів Опенкарту виникають помилки при вказанні апострофу, наприклад $_['entry_firstname'] = 'Ім'я';При такому варіанті перекладу мовного файлу скрипт видаватиме помилку. Найпростішим варіантом виправлення помилки буде вставка слешу перед апострофом, тобто має бути так $_['entry_firstname'] = 'Ім\'я';

Знижка в залежності від кількості

25.05.2021 Переглядів: 225

Більше..

Як це не дивно, однак не всі адміни сайтів на Опенкарт знають його повні можливості. На даний час надходить куча прохань щодо доробок сайту, хоча такі доробки можна виконати і самому. Зокрема, цікавить всіх на сьогоднішній день відображення вартості товару, в залежності від кількості, тобто знижки при оптовій покупці.Таке з першого вигляду складне завдання вирішується вкрай просто, для цього нео..

Вивід імені  користувача Opencart3

26.04.2021 Переглядів: 218

Більше..

Є такий незручний момент в Opencart - після рестрації на сайті невідомо, чи ти вже зареєструвався, чи ні без додаткових рухів. Це дуже незручно користувачам. Інша справа бачити десь в шапці свій логін чи ім"я, котре вказано при реєстрації. Цю невеличку але значущу проблемку може вирішити дуже просто навіть "чайник". Пропоную робочий метод вирішення для Opencart3, для цього відкриваємо бу..

Опції в списку товарів Opencart3

15.04.2021 Переглядів: 254

Більше..

В стандартній версії Opencart 3 в категоріях (списку товарів) у самій картці товарів відсутня можливість показу додаткових опцій товару без заходу в саму картку товару. При внесенні деяких змін інформативність сайту без додаткових кліків відразу зросте, користувачі матимуть можливість набагато швидше ознайомлюватись із доступною інформацією про товар відразу із категорії.Такі правки в файлах можн..

Кнопка

13.04.2021 Переглядів: 250

Більше..

Всім адміністраторам інтернет-магазинів на Opencart відомо, що після редагування певного контенту в адмінці для переходу на сайт спочатку необхідно клікнути відповідну іконку у верхньому меню справа, і із випадаючого меню вибрати лінк для переходу на сайт. Як на мене - тут присутній один "лишній" клік (для відкриття виринаючого меню), простіше дане посилання розмістити відразу в меню. Ц..

Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)