Калькулятор ламінату, плитки Опенкарт3

Автоматичний підрахунок кількості упаковок необхідної продукції в залежності від площі. Для вказання кількості екземплярів плитки, ламінату чи іншої продукції, необхідно внести дані в поле upc (модифікатор змінює назву з UPC на В упаковці, шт.

Ціну на товар необхідно вказувати за 1 метр квадратний, а не за кількість. Для розрахунку кількості упаковок в полі вказується площа приміщення, кількість автоматично розраховується та вставляється в поле вибору кількості.

Калькулятор відображається лише на тих сторінках, де в товарі вказано кількість штук в упаковці, на інших стандартна картка товару.

Простий код, установка стандартно - розпакований файлик закинути в папку system вашого сайту та поновити кеш модифікаторів.

В разі, якщо назва поля "UPC" в адмінпанелі додавання\редагування товарів не змінилась на "В упаковці, шт." найкраще самому вручну змінити $_['entry_upc'] = 'UPC' на $_['entry_upc'] = 'В упаковці, шт.;' в файлику admin\language\*\catalog\product.php, де замість зірочки назва папки ваших мовних файлів 


100 грн.

uacart
Рейтинг
59
uacart

Атрибути

Переглядів:
153
Створено
10.06.2023
Поновлено
10.06.2023
Опенкарт:
Opencart 3
Модулі:
Інші